Menu Close

Eismo saugumas bendruomenėse

PROJEKTAS – KONKURSAS  “EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2022-2023 M.”

AKCIJA “BŪK MATOMAS!”
Sausio 27 d. darželyje vyko akcija “Būk matomas” drauge su linksmaisiais personažais – Zuikiu ir Drambliu. Jie dalino atšvaitus – mažus, ypatingos konstrukcijos, šviesą atspindinčius įtaisus, ryškiai spindinčius automobilio žibintų šviesoje, kurie įspėja vairuotoją apie priekyje einantį pėsčiąjį, važiuojantį dviratininką ar kitą eismo dalyvį.
Nesvarbu, koks esate – jaunas ar šiek tiek vyresnis, mažas ar didesnis – be atšvaitų mes visi išnykstame tamsoje, tampame nesaugūs ir pavojingi. Nebūk pelėda🦉– užsisek atšvaitą ✨️.
BENDRUOMENĖS ŠVENTĖ “ŽIBINTŲ ŠVIESOJE”
Gruodžio 14 d. suspindėjo ilgai lauktoji, išsiilgtoji žibintų šventė, dovanojanti mums visiems šilumą ir šviesą. Nusikėlėme į šviesų, spalvų, gerumo pasaulį. Pakvietėme įžiebti ugnį širdyse, įjungti šypsenas veiduose, spustelėti įsijautrinimo vienas kitam mygtukus. Ir būtinai! Primygtinai!!! Prisakėme pasipuošti šviesą atspindinčiais aksesuarais tamsiu paros metu – liemenėmis ir atšvaitais. Vikrusis visažinis zuikis priminė, kaip tuos atšvaitus dėvėti ir kartu su šventės dalyviais pasitreniravo būti budriais, žvalgantis į kairę ir į dešinę 🚦
Šventę vainikavo nuostabusis šešėlių teatro spektaklis apie nykštuką, ieškojusį šviesos savo žibintui 🥰

Skip to content