Menu Close

eTwinning

Apie projektą:

https://www.etwinning.net/lt/pub/index.htm

Valio! Esame oficialiai pripažinti eTwinning mokykla

2021-2022 m.

 

Easter Egg Patterns

Darželio ugdytiniai su nekantrumu laukė šv. Velykų. Aktyviai ruošėsi, puošė ne tik grupes, rūbines, bet ir laiptines, rašė sveikinimo atvirukus. Žinojome, jog šv. Velykų laukia ir draugai iš kitų šalių. Todėl pakvietėme juos dalyvauti eTwinning projekte. Vaikai įvairia technika puošė, margino, taškavo, liejo, skutinėjo, dėjo iš įvairių detalių margučius. Savo kūriniais džiaugiamės ir patys. Laimingi vaikai, tėveliai, svečiai. Pasidžiaukite ir Jūs! Happy Easter 🐣!

 

“Miklūs piršteliai”

Smulkiosios motorikos lavinimo projektas “Miklūs piršteliai”. Tikslas – lavinti vaikų smukiąją motoriką ir kalbinius gebėjimus. Šis projektas suteikė galimybę praturtinti kasdienį darbą įvairesnėmis smulkiąją motoriką lavinančiomis veiklomis.

Jonavos vaikų l/d “Saulutė” mokytojos Jūratės Serdcevienės sukurtos metodinės priemonės: “Mokausi skaičiuoti” (skirta pažinti skaitmenis), “Spalvoti ledai” (skirta dėmesingumo ir spalvų pažinimo lavinimu).

 

,,STEAM ugdymas ir jo taikymas ikimokyklinio amžiaus vaikų kasdieninėje veikloje“/,,STEAM education and its application possibilities for preschool children in everyday activities “

Projektas skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Juo siekiama skatinti vaikų susidomėjimą STEAM dalykais (gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais ir matematika), kurie padeda vaikams kompleksiškai pažinti tikrovės reiškinius, ugdo problemų sprendimo ir kritinio mąstymo gebėjimus, skatina tyrinėti, kaupti patirtį aktyviai veikiant. Projektu siūloma organizuoti vaikams įvairias kasdienines veiklas, taikant STEAM metodiką.

 

STEAM įdomioji gamtos matematika (STEAM nature’s interesting mathematics)

Mums smagu buvo dalyvauti tarptautiniame eTwinning projekte “STEAM įdomioji gamtos matematika (STEAM nature’s interesting mathematics)”
STEAM pavadinime, viename iš ženklų užšifruotas žodis matematika. Matematika – viena iš gamtos mokslų sudedamųjų dalių. 3-7 metų amžiaus tarpsnyje, svarbu matematiką sieti su vaiko patirtimi. Veiklos lauko erdvėse ugdo kūrybiškumą, vaizduotę, aktyvumą, lavina aplinkos pažinimą. Žaidžiant, stebint, kuriant, tyrinėjant lauko aplinkoje esančius daiktus, objektus, jų formas, dydį suteikiame puikią pradžią matematikos įgūdžių bei sąvokų ugdymui. Užduotys su gamtine medžiaga tuo pačiu lavina aplinkos suvokimą ir pažinimą.
Šis projektas baigėsi, bet inovatyviomis, kūrybiškomis vaikų matematinių gebėjimų ugdymo praktikomis, stebėjimų ir eksperimentų organizavimo idėjomis, metodais naudosimės ir ateityje😉

Skip to content