Menu Close

EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE

Gruodžio 14 d. susirinkime į ilgai lauktą, išsiilgtą žibintų šventę, dovanojančią mums visiems šilumą ir šviesą✨️. Nusikėlėm į šviesų, spalvų, gerumo pasaulį. Pakvietėm įžiebti ugnį širdyse, įjungti šypsenas veiduose, spustelėti įsijautrinimo vienas kitam mygtukus. Ir būtinai! Primygtinai!!! Prisiekėme pasipuošti šviesą atspindinčiais aksesuarais tamsiu paros metu – liemenėmis ir atšvaitais. Vikrusis visažinis zuikis priminė, kaip tuos atšvaitus dėvėti ir kartu su šventės dalyviais pasitreniravo būti budriais, žvalgantis į kairę ir į dešinę 🚦

Šventę vainikavo nuostabusis šešėlių teatro spektaklis apie nykštuką, ieškojusį šviesos savo žibintui 🥰

Eismo saugumas bendruomenėse

PROJEKTAS – KONKURSAS  “EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2022-2023 M.”

SAUGAUS EISMO RENGINYS “RIEDA RATAI RATELIUKAI”
Judumo savaitės paskutinę dieną vainikavo saugaus eismo renginys “Rieda ratai rateliukai 2023”. Linksmieji kelio ženklai pasakojo apie saugų eismą keliuose, priminė, kad būtina turėti apsaugos priemones ir palinkėjo gero kelio 😊 Vaikai su nekantrumu laukė smagaus pasivažinėjimo su paspirtukais, dviratukais 🚴‍♂️🚴‍♀️🚴. Piktas susivėlęs inspektorius šiek tiek sugadino pakilią nuotaiką nepraleidęs važiuoti be apsaugos priemonių. Neklaužadas baudė sodindamas ant suoliuko ir skaitydamas pamokslą apie būtinumą saugoti svarbiausią žmogaus kūno organą – smegenis. Jei nenorit nuobodžiauti ant suoliuko su piktuoju inspektoriumi – dėvėkite apsauginį šalmą, nepakenks rankų ir kelių apsaugos. Važiuojame, judame saugiai ir būtinai su gera nuotaika!
AKCIJA “BŪK MATOMAS!”
Sausio 27 d. darželyje vyko akcija “Būk matomas” drauge su linksmaisiais personažais – Zuikiu ir Drambliu. Jie dalino atšvaitus – mažus, ypatingos konstrukcijos, šviesą atspindinčius įtaisus, ryškiai spindinčius automobilio žibintų šviesoje, kurie įspėja vairuotoją apie priekyje einantį pėsčiąjį, važiuojantį dviratininką ar kitą eismo dalyvį.
Nesvarbu, koks esate – jaunas ar šiek tiek vyresnis, mažas ar didesnis – be atšvaitų mes visi išnykstame tamsoje, tampame nesaugūs ir pavojingi. Nebūk pelėda🦉– užsisek atšvaitą ✨️.
BENDRUOMENĖS ŠVENTĖ “ŽIBINTŲ ŠVIESOJE”
Gruodžio 14 d. suspindėjo ilgai lauktoji, išsiilgtoji žibintų šventė, dovanojanti mums visiems šilumą ir šviesą. Nusikėlėme į šviesų, spalvų, gerumo pasaulį. Pakvietėme įžiebti ugnį širdyse, įjungti šypsenas veiduose, spustelėti įsijautrinimo vienas kitam mygtukus. Ir būtinai! Primygtinai!!! Prisakėme pasipuošti šviesą atspindinčiais aksesuarais tamsiu paros metu – liemenėmis ir atšvaitais. Vikrusis visažinis zuikis priminė, kaip tuos atšvaitus dėvėti ir kartu su šventės dalyviais pasitreniravo būti budriais, žvalgantis į kairę ir į dešinę 🚦
Šventę vainikavo nuostabusis šešėlių teatro spektaklis apie nykštuką, ieškojusį šviesos savo žibintui 🥰

Skip to content