Robotikos klasėje priešmokyklinukai bandė pasistatyti autobusą, kuriuo galėtų grįžti į namus. Susėdę po du, žiūrėdami į kompiuterį, detalę po detalės ,,lipdė” numatytą transporto priemonę. Vėliau reikėjo ją užvesti. Vieni kuro pamiršo įpilti, kiti – technikinės apžiūros nepraėjo. Bet didelių pastangų dėka buvo užvesti visi autobusai.
Kadangi kuras laaabai brangus , išardę autobusus, savo kojomis parpėdino į darželį. Eiti nebuvo sunku, nes ,,padėjo” eiti dovanos.





