Menu Close

“SAULUTĖ” – SVEIKATĄ STIPRINANTI MOKYKLA

GERBIAMIEJI,

Informuojame, kad 2022 m. gruodžio 7 d. Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija (toliau–Komisija) įvertino Jūsų sveikatos stiprinimo programą ir priėmė sprendimą pripažinti Jūsų mokyklą sveikatą stiprinančia mokykla. Posėdžio metu patvirtintą naujų sveikatą stiprinančių mokyklų sąrašą bus galima rasti Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro interneto svetainės aktualijose www.smlpc.lt.

Pažymėjimą, patvirtinantį Komisijos sprendimą ir sveikatos stiprinimo veiklos vertinimo ataskaitą, išsiųsime paštu.

Su šiuo laišku siunčiame sveikatą stiprinančios mokyklos logotipus (paprastą ir vektorinį) „Sveika mokykla“, kurie pabrėžia Jūsų sveikatą stiprinančios mokyklos statusą. Vadovaujantis Mokyklų pripažinimo sveikatą stiprinančiomis mokyklomis ir aktyviomis mokyklomis tvarkos aprašo 23.2 punktu, siūlome logotipą patalpinti savo interneto svetainėje ir po juo talpinti savo mokyklos sveikatos stiprinimo veiklas.

Vektorinį logotipą siūlome naudoti renginių metu (kuomet gaminate plakatus, marškinėlius su logotipu ir kt. atributiką).

Taip pat Jums priklauso sveikatą stiprinančios mokyklos vėliava su logotipu „Sveika mokykla“. Ją galite atsiimti susisiekę su mumis iš anksto tel. 8 667 43368.

 

Pagarbiai

 

Nijolė Paulauskienė

Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir

aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos sekretorė

Tel. 8 667 43368

El. paštas: nijole.paulauskiene@smlpc.lt

Skip to content