Darželyje šėlo tikra Užgavėnių fiesta!
Trypėme taip garsiai, kad žiema net sudrebėjo.
Stebėjome linksmą Lašininio ir Kanapinio kovą ir iš visų jėgų kvietėme pavasarį.
O tada – be jokio gailesčio – sočiai prisivalgėme gardžių blynų!
Žiema, žiema bėk iš kiemo!







