Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Visa darželio bendruomenė susirinko kieme, kur iškilmingai ištiesėme Lietuvos vėliavą ir sugiedojome Lietuvos himną. Po to visi kartu sušokome smagų ratelį, o šventinę nuotaiką dar labiau sustiprino bendras bėgimas aplink darželį. Džiaugiamės galėdami kartu ugdyti meilę Lietuvai, bendrystę ir šventinę nuotaiką.





