Kovo 20-ąją darželyje paminėta Žemės diena – vaikai su Žemės vėliava ir varpeliais žadino pavasarį, bendruomenė sukūrė 29 inkilėlius, tarp jų ir išmanųjį, o kūrybinių darbų paroda „Pavasario paukščiai“ džiugins visus dar ilgai. Tegul paukščių giesmelės skamba mūsų kieme!
TARPTAUTINĖ ŽEMĖS DIENA







